Log ind Opret konto
🎁 WELCOME BONUS · ICE Casino

Log ind på din ICE Casino konto og spil nu

Welcome Bonus $500 Bonusser+100 Oversigt100% Match
100%Match Bonus
$500Max Bonus
+100Free Spins
35xWagering
30 daysValidity
🎁 WELCOME BONUS 2026
Claim Your ICE Casino Welcome Bonus

# Log ind på din ICE Casino konto og spil nu Når du logger ind på ICE Casino, får du adgang til et omfattende bonusprogram designet til at maksimere dine spillemuligheder fra første dag. ICE Casino tilbyder konkrete bonusser, der giver dig væsentlig ekstra værdi uden skjulte betingelser. Som ny spiller kan du forvente velkomstbonusser, der skal ige direkte til din konto og giver dig mere at spille for. Platformen opdaterer regelmæssigt sine kampagner med loyalitetsbonusser og freespins til både nye og etablerede medlemmer. Hver bonus følger transparente krav, så du altid ved, hvad du skal forvente. ICE Caisno fokuserer på at levere ægte værdi gennem veldefinererede bonuspakker, som giver dig øget spilletid og større vinding muligheder. Med 2FA-sikkerhed for din konto kan du spille uden bekymring. Login til din konto i dag for at se alle aktuelle DA Bonus-tilbud, som er tilpasset danske spillere og deres præferencer.

Claim $500 Bonus → All Promotions Read Review

What is the ICE Casino welcome bonus?

ICE Casino offers new players a 100% match welcome bonus up to $500, plus 100 free spins on your first deposit. The bonus is credited automatically — no promo code required. Below are the key numbers you need to know before claiming.

100%
Match Bonus
$500
Max Bonus
+100
Free Spins
10x
Wagering
$21
Min Deposit
18+
Min Age
🧮

Bonus Calculator

Move the slider to see exactly what you get at ICE Casino
Your deposit amount $100
$21$500
💰 $100 Bonus Amount
🎯 $200 Total to Play
🎰 100 Free Spins
🎲 $160 Slots Value

All available bonuses at ICE Casino

Beyond the welcome bonus, ICE Casino offers several ongoing promotions for both new and returning players. Each bonus type has its own value, wagering requirements and minimum deposit. Always read the full terms before claiming any offer.

All Bonuses & Promotions

Updated 2026
Bonus Value Wagering Min Deposit Validity
Velkommen bonus100% op til 2.500 kr35x100 kr30 dage
Anden indskud bonus50% op til 1.500 kr30x50 kr30 dage
Gratis spins bonus100 gratis spins25x200 kr14 dage
Ugentlig reload bonus25% op til 1.000 kr40x75 kr7 dage
Loyalitet cashback10% cashback1xIngenløbende
VIP eksklusiv bonus75% op til 3.000 kr25x150 kr60 dage

How to Claim

Claiming your ICE Casino welcome bonus is straightforward. Follow these four steps to activate your bonus and start playing with extra funds.

How to Claim

1
Register or Login

Create a new account at ICE Casino or sign in to your existing account.

2
Make a Qualifying Deposit

Deposit a minimum of \$21 to trigger your welcome bonus. Use a payment method registered in your name.

3
Bonus is Credited Automatically

Your \$500 bonus and 100 free spins are credited automatically after deposit confirmation.

4
Complete Terms

Wager 10x the bonus amount on sports bets. Casino, live dealer and horse racing do not count toward rollover.

Limited Time Offer
Claim your $500 welcome bonus today
18+ · Spil ansvarligt
Get My Bonus
Bonus Notice

Bonus terms, wagering requirements and eligible games at ICE Casino may change at any time. Always read the full T&C before claiming any offer. All bonus decisions and wagering activity are entirely your own responsibility.

FAQ

Hvor meget er velkomstbonussen på ICE Casino, og hvordan aktiverer jeg den?+
ICE Casino tilbyder en velkomstbonus på op til 500 kr. plus 50 gratis spins til nye spillere. For at aktivere bonussen skal du registrere en konto foretage dit første indbetaling på mindst 100 kr., og bonussen bliver automatisk krediteret. Bonussen har en omgangsætning på 35x, som skal gennemføres inden 30 dage.
Kan jeg spille ICE Casino sikkert på min iPhone uden at downloade en app?+
Ja, ICE Casino er fuldt optimeret til iOS-enheder via mobilwebsitet. Du behøver ikke downloade en app – åbn blot websitet i Safari, og du får samme oplevelse. Websitet bruger SSL-kryptering og 2FA-sikkerhed til at beskytte dine transaktioner og loginoplysninger.
Hvad er forskellen mellem ICE Casino og andre danske online casinoer?+
ICE Casino udmærker sig ved hurtige udbetalinger på maksimalt 24 timer, live chat-support på dansk 24/7, og en eksklusiv VIP-program med cashback på op til 20%. Desuden har casinoet en større samling af NetEnt- og Pragmatic Play-spil end mange konkurrenter, plus en mobil-first platform.
Hvor mange gratis spins kan jeg få på ICE Casino uden at indbetale?+
ICE Casino tilbyder 20 gratis spins uden indskud til nye spillere efter registrering. Disse kan bruges på udvalgte Pragmatic Play-slots som Sweet Bonanza. Gevinster fra gratis spins skal omsat 30x før udbetaling. Tilbuddet er kun gyldig de første 7 dage efter registrering.
Hvordan download jeg ICE Casino-appen til Android, og hvad er fordelen?+
Download APK-filen direkte fra ICE Casinos officielle hjemmeside – Google Play tillader ikke casinoer. Android-appen giver push-notifikationer om nye kampagner, hurtigere indlæsning af spil, og nem adgang til bonushistorik. Appen er 45 MB og kompatbiel med Android 6.0 og nyere versioner.
Hvordan bruger jeg VPN til at spille på ICE Casino fra udlandet?+
ICE Casino tillader VPN-brug, men husk at følge lokale love i dit besøgsland. Download en pålidelig VPN-udbyder, opret forbindelse til Danmark, og log ind på dit ICE Casino-konto som normalt. Verificer dog din identitet inden udbetaling – casinoet krystalttjekker IP'er ved større transaktioner for svindeldetection.